Türk Telekom Spor Kulübü


Loading...

4 GÜN 2 TURNUVA 3 MADALYA

GÜNCEL HABERLER

4 GÜN 2 TURNUVA 3 MADALYA

12-14 Temmuz tarihleri arasında Bulgaristan’ın Svilengrad kentinde; 17 ülkeden 135 sporcunun mücadele ettiği Gençler Uluslararası Badminton Turnuvası’nda Erzincan Türk Telekom Spor Kulübü milli sporcularından Yasemen Bektaş’tan altın madalya.

Karışık Çiftler Kategorisinde mücadele eden sporcumuz Yasemin Pektaş partneri ile beraber 32 çifti geride bırakarak altın madalyanın sahibi oldular.

 

12-15 Temmuz tarihleri arasında Bulgaristan’ın Pazarcık kentinde düzenlenen 10 ülkeden 130 sporcunun mücadele ettiği HEBAR U17 Uluslararası Badminton Açık Turnuvası’nda ise Erzincan Türk Telekom Spor Kulübü milli sporcularından Cansu Erçetin 2 madalya birden kazandı.

Çift Kadınlar Kategorisinde partneri ile beraber 32 çifti geride bırakarak altın madalyanın sahibi olan Cansu Erçetin, Tek Kadınlar Kategorisinde ise 64 sporcu arasından 3. Olarak bronz madalyanın sahibi olmaya hak kazandı.

 

Türk Telekom, basketbol, eskrim, yüzme, atletizm, güreş, badminton gibi alanlarda toplamda 39 ilde ve 33 branş olmak üzere yaklaşık 6 bin sporcuya destek veriyor.

#TÜRKTELEKOMSPORKULÜBÜ