Türk Telekom Spor Kulübü


Loading...

Güçlü Kadınlar Güçlü Yarınlar…

GÜNCEL HABERLER

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Türk Telekom Amatör Spor Kulüpleri içinde başarı göstermiş bayan sporcular içinde yer alan 3 sporcu, İstanbul’da bir ulusal medya temsilcisi ile bir araya geldi.

Türk Telekom’un 6 bine yakın sporcusu bulunuyor. Bu sporcular içinde başarılı kulüp sporcuları arasında yer alan ve Mart ayının ilk haftasında her hangi bir programı olmayan Sakarya Türk Telekom Spor Kulübü’nün bisiklet branşı sporcuları Hatice Yılmaz ve Damlanur Bayraktar ile Zonguldak Türk Telekom Spor Kulübü boksörü Selma Karakoyun bu röportaj da bulunan sporculardı.

Ulusal medya temsilcisi sporculara özellikle bir bayan olmaları ve seçtikleri spor branşına aile ve çevresinden gelen tepkileri sordu. Sporcular ise bu soruya bisiklet ve boks sporunun olası olumsuzluklarından dolayı anne-babalarının çekingenlerini anlattılar. Üç sporcu da aile desteğinin çok büyük olduğunu belirterek, sporun insan hayatını değiştirdiğini, bireysel spor yapmak isteyenlerin de asla pes etmemeleri gerektiğini belirttiler.

İK, Regülasyon ve Destek Genel Müdür Yardımcısı Şükrü Kutlu'yu da ziyaret eden sporcular kendisiyle bir süre sohbet ettikten sonra hediyelerini aldıktan sonra bir de fotoğraf çektirdi.

#TÜRKTELEKOMSPORKULÜBÜ