GURUR TABLOSU
Sivas'ın Dünya Şampiyonları...  -  19.10.2012

Murat Yağmur Türkiye Şampiyonu...  -  11.05.2012

Işıl ve Hülya Türkiye Şampiyonu  -  11.05.2012
Işıl ve Hülya Türkiye Şampiyonu
Eskişehir’de yapılan Milli Eğitim Bakanlığı Liselerarası Gençler Türkiye Judo Şampiyonası’nda Artvin Türk Telekomspor Kulübü Judo Takımından Işıl Gençtürk ile Hülya Yılancı kategorilerinde altın madalya kazanarak Türkiye Şampiyonu oldu. devamı>>

Erzincan Telekom Badminton’da Türkiye Şampiyonu  -  05.01.2012
Erzincan Telekomspor Kulübü Badminton Takımı Ankara'da gerçekleştirilen 11 yaş altı “Ranking Türkiye Şampiyonası”nda, takım halinde birinci olarak Türkiye Şampiyonu oldu. devamı>>

Sema yine Türkiye Şampiyonu...  -  05.01.2012
Sakarya Türk Telekom Spor Kulübü Halter Takımı 58 kilo sporcusu Sema Acartürk Türkiye Şampiyonu oldu devamı>>

II.Uluslararası Kemla Coşkunöz Eskrim Turnuva 3.cüleri  -  25.11.2011
Büşra Varol, Remziye Varol ve Aybüke Öztürkmen’den oluşan Trabzon Telekomspor Kulübü takımı birinci olurken, Romanya ikinci, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü 3.lüğü elde etti. devamı>>

Sema Acartürk *** Halter Genç Bayanlar Türkiye Şampiyonu  -  25.11.2011
Sema Acartürk koparmada 85, silkme de 100, toplamda 185 kilo kaldırarak, Genç Bayanlarda Türkiye Şampiyonu olarak altın madalyanın sahibi oldu. devamı>>

Aybüke Öztürkmen *** II.Uluslararası Kemal Coşkunöz Eskrim Turnuvası 2.cisi  -  25.11.2011
Trabzon Türk Telekomspor Kulübü sporcusu Aybüke Öztürkmen 2. oldu. devamı>>

Büşra Serçe *** Teakwondo Ümitler Türkiye Üçüncüsü  -  04.11.2011
Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası’nda Büşra Serçe 57 kiloda Türkiye üçüncüsü oldu. devamı>>

Derya Karademir *** Teakwondo Ümitler Türkiye üçüncüsü  -  03.11.2011
Derya Teakwondo Ümitler Türkiye Şampiyonasında 46 kilo Ümit Bayanlarda 3.cü oldu. devamı>>

Nuray Avcı *** Judo Büyükler Balkan Şampiyonası üçüncüsü  -  30.09.2011
Nuray Avcı "Büyükler Balkan Şampiyonası"nda 3.cü oldu. devamı>>

Nazlı Can İnci *** Badminton Balkan Şampiyonu  -  06.09.2011
Nazlı Can İnci; çift bayanlarda Balkan Şampiyonu, tek bayanlarda ise Balkan üçüncüsü oldu devamı>>

Dilara Subaşı *** Badminton Balkan Şampiyonu  -  06.09.2011
Dilara Subaşı; karışık çiftlerde Balkan Şampiyonu, çift bayanlarda da Balkan ikincisi oldu. devamı>>

Nurten Kadı Duman *** Masterler Dünya Şampiyonası- Dünya 3.cüsü-Sakarya  -  25.07.2011
Nurten Kadı Duman; gülle atmada Dünya 3.cüsü olarak, bronz madalya kazandı. devamı>>

Oğuzhan Özışık *** Balkanlar Yıldız Judo Şampiyonası - Gümüş Madalya - Artvin   -  08.07.2011
Oğuzhan Özışık; Yıldızlar Balkan Şampiyonasında ülkemize gümüş madalya kazandırdı. devamı>>

Merve Demircioğlu *** Türkiye Yol Bisiklet Şampiyonu - Sakarya   -  28.06.2011
Sakarya Türk Telekom Spor Kulübünden Merve Demircioğlu yarışı 18.29 luk süreyle şampiyon oldu. devamı>>

Duatlon Takımı Türkiye Şampiyonu - Sakarya  -  23.06.2011
Sakarya Telekomspor Kulübü Triatlon Takımı, Genç Erkekler kategorisinde Türkiye şampiyon oldu devamı>>

Badminton Takımı Türkiye Şampiyonu - Erzincan  -  23.06.2011
Türkiye Badminton Şampiyonası’nda Erzincan Türk Telekomspor Takımı 820 puanla şampiyon oldu. devamı>>

Hülya Yılancı *** Judo - Türkiye Şampiyonu -Artvin  -  23.06.2011
Canca Ümitler Avrupa Kupası Judo Turnuvası'nda 63 kg'da altın madalya kazandı devamı>>

Sema Acartürk *** Halter Yıldızlar Türkiye Şampiyonu -Sakarya   -  23.06.2011
Sema, Halter Yıldızlar Türkiye şampiyonu oldu. devamı>>

Bengüsu Ömeroğlu *** Yüzme atlama 2.cisi E.Tuğba Eıldız.3.cü -Muğla  -  24.02.2011
Türk Telekom Spor Kulübü kule atlama sporcuları Bengüsu Ömeroğlu ve Elif Tuğba Yıldız, Vergina Cup'tan madalya ile döndü. devamı>>

Işıl Gençtürk *** Judo Türkiye Şampiyonu - Artvin   -  10.02.2011
Artvin Türk Telekom Spor Kulübü sporcusu Işıl Gençtürk, Ümitler Türkiye Judo Şampiyonası'nda Türkiye Şampiyonu oldu. Türk Telekom'un devamı>>

Bisiklet Takımı Türkiye Şampiyonu - Sakarya  -  05.02.2011
Sakarya Türk Telekom Spor Kulübü sporcuları, KAP Sezon Açılışı Bisiklet Yarışları'nda Genç Bayanlar Etap Takım Klasmanı'nda Türkiye birinciliği elde etti. devamı>>

Nurcan Yılmaz *** Judo'da Dünya 7.cisi -Erzurum   -  24.05.2010
Erzurum Türk Telekom Spor Kulübü sporcusu Nurcan Yılmaz, Mısır’da düzenlenen Büyükler Judo Dünya Kupası’nda 63 kiloda dünyanın ilk yedi sporcusu arasında yer aldı. Türk Telekom’un “Türkiye’ye Değer” kapsamında destek verdiği genç sporculardan biri olan Nurcan, milli takımdaki bu başarısı ile gurur k devamı>>

Aybüke Öztürkmen *** Eskrim Türkiye Şampiyonu - Trabzon   -  05.05.2010
Trabzon Türk Telekom Spor Kulübü sporcularından Aybüke Öztürkmen, 7. Uluslararası Eskrim Çocuk Kupası’nda Minik Kızlar Epe kategorisinde şampiyon oldu. Türk Telekom’un “Türkiye’ye Değer” kapsamında destek verdiği genç sporculardan biri olan Aybüke, yeteneğiyle ve başarısıyla gurur kaynağı oldu. devamı>>

Furkan Şener *** Wushu Avrupa Şampiyonu - Sivas   -  24.03.2010
Antalya’da yapılan 13. Avrupa Wushu Şampiyonası’nda Sivas Türk Telekom Spor Kulübü sporcularından Furkan Şener, yıldızlarda ikili karşılaşma stilinde Avrupa şampiyonu oldu. Diğer bir Sivas Türk Telekom Spor Kulübü sporcusu Emrullah Gül ise büyüklerde kuzey boş el stilinde Avrupa üçüncüsü olarak Türk devamı>>

Hakan Çeçen *** Atletizm Avrupa 2.cisi - Erzurum  -  11.03.2010
Erzurum Türk Telekomspor atletlerinden Hakan Çeçen, Avrupa Kulüpler Kros Şampiyonası’nda ikinci olarak büyük bir başarıya imza attı. Türk Telekom’un “Türkiye’ye Değer” kapsamında destek verdiği genç sporculardan biri olan Hakan, yeteneğiyle ve başarısıyla tüm Türkiye’yi gururlandırdı. devamı>>

YÖNETİMDEN
Spora ve sporcularımıza yaptığımız yatırım ve kattığımız değerle de öne çıkıyoruz...
“Spora ve sporcularımıza yaptığımız yatırım ve kattığımız değerle de öne çıkıyoruz”
ÜYE GİRİŞİ
DUYURU

Site
Anasayfa
Basketbol A Takım
Basketbol Altyapı
Amatör Spor Kulüplerimiz

Basketbol
Kulüp Bilgileri
Yönetim
Tüzük
Tarihçe
Tesislerimiz

İletişim
Sosyal Medya
Aktif Ziyaretçi:  Bugün : 658  Toplam : 3242573 İp Adresiniz: 54.234.225.23