Bisiklet Takımı Türkiye Şampiyonu - Sakarya

Bisiklet gururlarımız...

Sakarya Türk Telekom Spor Kulübü sporcuları, KAP Sezon Açılışı Bisiklet Yarışları'nda Genç Bayanlar Etap Takım Klasmanı'nda Türkiye birinciliği elde etti.

Türkiye Bisiklet Federasyonu organizasyonunda Alanya'da gerçekleştirilen Kulüplerarası Puanlı (KAP) Bisiklet Yol Yarışları'nda, Sakarya Türk Telekomspor Kulübü, Genç Bayanlar Etap Takım Klasmanı'nda Türkiye birincisi oldu.

Antalya'nın Alanya ilçesinde 29-31 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilen Kulüplerarası Puanlı (KAP) Sezon Açılışı Bisiklet Yol Yarışları'nda, Sakarya Türk Telekom Spor Kulübü sporcuları Merve Demircioğlu ve Ayşe Nur Turgut, 'Ferdi Klasman'da dereceye girdi. KAP'ın ilk gününde Merve Demircioğlu, genç bayanlar kategorisinde birinci, Ayşe Nur Turgut ikinci oldu. KAP 2011 final yarışlarında ise Merve Demircioğlu, 'Şehir içinde yapılan 22 km Gençler Kriteryum Klasmanı'nda zamana karşı yarıştı ve 44.15 süre ile bir kez daha Türkiye birinciliğini göğüsledi.

 Merve Demircioğlu, Alanya’da yapılan kulüplerarası puanlı yol yarışında Türkiye şampiyonu oldu.Merve bu başarısını, Türkiye Bisiklet Federasyonu (TBF) Kulüpler arası Puanlı (KAP) Yol Bisikleti Yarışları'nın Genç Bayanlar kategorisinde elde etti.

17 yaşındaki  Merve Demircioğlu, bisiklet sporuna 3 yıl önce Sakarya Türk Telekom Spor Kulübü'nde başladı. Demircioğlu'nun kariyerinde 3 yıl üstüste Türkiye birinciliği bulunuyor. 16 yaşındaki Ayşe Nur Turgut ise bisiklet sporuna 2010 yılında Sakarya TT Spor Kulübü'nde başladı ve bugüne kadar Türkiye Bisiklet Federasyonu yarış takviminde çeşitli yarışmalara katıldı.

YÖNETİMDEN
KULLANICI GİRİŞİ
HARİTA
DUYURULAR
Aktif Ziyaretçi: 4   | Bugün : 3   | Toplam : 9462522   | İp Adresiniz: 18.212.93.234
İletişim Bilgileri spor@turktelekom.com.tr