Nurcan Yılmaz *** Judo'da Dünya 7.cisi -Erzurum
Nurcan Dünya'da ilk 7.ci 

Erzurum Türk Telekomspor Kulübü sporcusu Nurcan Yılmaz, Mısır’da düzenlenen Büyükler Judo Dünya Kupası’nda 63 kiloda dünyanın ilk yedi sporcusu arasında yer aldı. Türk Telekom’un "Türkiye’ye Değer" kapsamında destek verdiği genç sporculardan biri olan Nurcan, milli takımdaki bu başarısı ile gurur kaynağı oldu.

Erzurum Türk Telekom Spor Kulübü sporcularından Nurcan Yılmaz, Mısır’da düzenlenen Büyükler Judo Dünya Kupası’nda Türkiye’yi başarıyla temsil etti. Milli sporcu şampiyona sonucunda, judo dalında 63 kiloda dünyanın ilk yedi sporcusu arasında yer aldı. Kupada 8 ülkeden 81 bayan, 142 erkek olmak üzere toplamda 223 sporcu mücadele verdi.

Yılmaz: "Destek, elde ettiğimiz başarılarda en önemli faktör"
Erzurum Türk Telekomspor Kulübü’nde gördükleri desteğin başarılarında önemli rol üstlendiğini belirten Nurcan Yılmaz; "Judoda ülkemizi başarı ile temsil etmek amacıyla Mısır’da düzenlenen Büyükler Judo Dünya Kupası’na katıldım. 200’ü aşkın sporcu arasında elde ettiğimiz yedincilik, ülkemiz için büyük önem taşıyor. Bu başarıyı Türk Telekomspor Kulübü’nde sahip olduğumuz olanaklarla ve gördüğümüz destekle elde ettik. Şimdi daha büyük başarılar hedefliyoruz. Bunun için antrenörlerimle çalışmalarımı yoğun bir şekilde sürdüreceğim."

YÖNETİMDEN
KULLANICI GİRİŞİ
HARİTA
DUYURULAR
Aktif Ziyaretçi: 10   | Bugün : 211   | Toplam : 9462730   | İp Adresiniz: 18.212.93.234
İletişim Bilgileri spor@turktelekom.com.tr