U-17 Balkan Badminton Şampiyonası


U-17 Balkan Badminton Şampiyonası

Sırbistan ’ın Novi Sad şehrinde yapılan U -17 Balkan Badminton Şampiyonası’nda Erzincan Türk Telekom Spor Kulübü Milli badmintoncuları 3’ü altın 1adet de gümüş madalya kazandı.Katıldıkları bütün şampiyonalardan önemli başarılar elde eden Erzincan Türk Telekom Spor Kulübü Milli badmintoncuları Sırbistan’da yapılan U-17 Balkan Badminton Şampiyonası’nda da elleri boş dönmedi.

U-17 Balkan Badminton Şampiyonası’nın çift kızlar kategorisinde Cansu Erçetin ve Yasemen Bektaş ve çift erkekler kategorisinde Semih Başakın ve Sezgin Kelebek çifti altın madalya kazandı. Sezgin Kelebek tek erkekler kategorisinde de altın madalyanın sahibi oldu.

Şampiyonanın karışık çiftler kategorisinde ise Semih Başakın ve Cansu Erçetin çifti gümüş madlyayı boynuna astı.Bu şampiyonada Milli Takım Antrenörü olarak görev alan Murat Sönmez yaptığı açıklamada "Şampiyona bizim için başarılı geçti. Bu şampiyonaya hazırlanmamızda bize her tûrlü desteği veren Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne, sporcularımızın kulüpleri olan Erzincan Türk Telekom Spor Kulübü’ne ve Erzincan İl Özel İdaresi Spor Kulübüne çok teşekkür ederiz." dedi.

Ekleme Tarihi : 27.8.2018 08:26:05
YÖNETİMDEN
KULLANICI GİRİŞİ
HARİTA
DUYURULAR
Aktif Ziyaretçi: 12   | Bugün : 3112   | Toplam : 9364559   | İp Adresiniz: 54.144.100.123
İletişim Bilgileri spor@turktelekom.com.tr