ŞAMPİYON GÜMÜŞHANE TELEKOMSPOR
Gümüşhane U19 futbol liginde mücadele eden Telekomspor hiç yenilmeden namağlup olarak şampiyon oldu.

Gümüşhane Telekomspor’un U14 ve U17  ligi şampiyonluklarının ardından U 19 ligini şampiyon olarak bitirmesi camiasını sevince boğdu. Gümüşhane’yi U14, U17 ve U19 ligi Türkiye şampiyonasında temsil edecek olan Gümüşhane Telekomspor Kulübü Başkanı Hüseyin Karasoy, futbolcu ve teknik heyeti tebrik etti.

Takım sayısının azlığı nedeniyle az sayıda müsabaka oynamak zorunda kaldıklarını, bunun da sporcuların gelişimi ve il dışında katıldıkları şampiyonalara olumsuz yönden etki ettiğini ifade eden Karasoy, “Her şeye rağmen ilimizi dışarıda en iyi şekilde temsil edeceğiz.” dedi.

Müsabaka sonunda futbolcuların yaşadığı sevinci bir sezonun emeği olarak yorumlayan Gümüşhane Telekomspor Teknik Sorumlusu Adnan Yıldız ise, sezon boyunca olumsuz şartlara rağmen çalışmaların karşılığını böylesi bir şampiyonluk görerek almalarının mutluluk verici olduğunu söyledi.

Yıldız, yeri ve tarihi önümüzdeki günlerde belirlenecek olan illerde U14, U19  Türkiye Şampiyonalarına katılacaklarını belirterek, bu süre içerisinde çalışmalara devam edip Türkiye şampiyonalarında Gümüşhane’yi en iyi şekilde temsil edeceklerini dile getirdi.

Ekleme Tarihi : 28.4.2011 10:40:38
YÖNETİMDEN
KULLANICI GİRİŞİ
HARİTA
DUYURULAR
Aktif Ziyaretçi: 6   | Bugün : 3828   | Toplam : 8410573   | İp Adresiniz: 54.162.163.181
İletişim Bilgileri spor@turktelekom.com.tr