Şükrü Kutlu:


Şükrü Kutlu: "Sporun her alanında yer alıyoruz."

Türkiye’nin öncü kuruluşu ve sektörel bazda en büyüğü olan Türk Telekom, spora ve sporcuya verdiği desteklerle de bu alanda da büyüklüğünü göstermektedir. Bu bakımdan Türk Telekom, “Türk Sporunun En Büyük Taraftarı” sloganıyla binlerce sporcunun yetişmesine ve uluslararası alanda sürdürülebilir başarılar elde etmelerine zemin hazırlamaktadır. Asıl kaynağı insan olan iletişim sektörünün lider kuruluşu olarak, yalnızca faaliyet alanımızda yaptığımız yatırımlarla değil spor ve sporcularımıza yaptığımız yatırım ve kattığımız değerle de öne çıkıyoruz. 
Yurt genelinde 32 branşta faaliyet gösteren 39 spor kulübümüzde 5 bin 322 sporcumuz bulunuyor. Biz sadece tek bir alanda değil, sporun her alanında yer alıyoruz. Bu kulüplerimiz içinde Dünya, Avrupa ve Türkiye’de çeşitli dereceler elde ederek öne çıkan sporcularımız bulunmaktadır. Bu sporcularımızın bizleri gururlandıran başarılarına yenilerini eklemeleri ve başarı çıtasını yükseltmeleri için gerekli olan her türlü desteği yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz.
Türk Telekom olarak geçmişte olduğu gibi bundan sonra da bir teknoloji ve iletişim şirketi olmanın ötesinde spora ve sporcuya katkı sunmayı misyon edinmiş bir şirket olarak adımızdan söz ettirmeye devam edeceğiz. Milli formayı giymiş sporcularımızın aldığı madalyalar; bu kapsamda gelecekte gerçekleştirmeyi amaçladığımız sürdürülebilir başarıların teminatıdır. Hedefimiz, kulüplerimizden yetişen sporcularımızın milli takımlara hizmet ederek sürdürülebilir ve uluslararası başarılar kazanmalarına öncülük etmektir. 
Türkiye’nin En Değerli Markası ve Türk Sporunun En Büyük taraftarı olan Türk Telekom; sektörel liderliğini ve sportif alandaki desteğini de sürdürecektir. Spora sevgiyle bağlı çalışanlarımızın ve başarılı sporcularımızın sağladığı enerjiyle sürdürülebilir başarılar için yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz. 
Sevgi ve saygılarımla.

Ekleme Tarihi : 21.5.2014
YÖNETİMDEN
KULLANICI GİRİŞİ
HARİTA
DUYURULAR
Aktif Ziyaretçi: 14   | Bugün : 292   | Toplam : 9448483   | İp Adresiniz: 18.234.66.217
İletişim Bilgileri spor@turktelekom.com.tr