Türk Telekom Spor Kulübü


Loading...

Masa Tenisi Takımı'ndan iki başarı birden

GÜNCEL HABERLER

Türk Telekom Ankara Spor Kulübü Erkek Masa Tenisi Takımı 2014-2015 sezonunu 3.cü olarak tamamladı.

Türk Telekom Ankara Spor Kulübü Erkek Masa Tenisi Takımı 16 takımın yer aldığı ve içlerinde İstanbul BŞBK, Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi takımların yer aldığı ligi 3.cü olarak tamamlayarak büyük bir başarı elde etti.

Türkiye Süper Liginde Beşiktaş’ı iki kez yenen Türk Telekom Ankara Spor Kulübü Erkek Masa Tenisi Takımı elde ettiği sıralama nedeniyle ETTU Cup (Avrupa Kupası) kupalarına katılmayı hak etti.

Türkiye Masa Tenisi Süper Ligin’de ilk 5 sırayı şu takımlar paylaştı:

1- İstanbul BŞBT

2- Fenerbahçe

3- Türk Telekom Ankara

4- TED-İstanbul

5- Beşiktaş

Türkiye Süper Ligi’ni üçüncü olarak tamamlayan Antrenörlüğünü Atila Aydın’ın yaptığı ve İrfan Tavukçuoğlu, M.Fahrettin Ekmekçi, Evgenii Barkhatov ve Paata Pirtskhalava’dan oluşan Türk Telekom Ankara Spor Kulübü Erkek Masa Tenisi Takımı Türkiye Kupası maçlarında ise İBB ve Fenerbahçe takımlarına yenilmesine rağmen Beşiktaş’ı yenerek Türkiye Kupası üçüncüsü olarak sezonda ikinci kupasını kulübüne kazandırdı.

-Türk Telekom Şirket Masa Tenisi Takımı Süper Ligi İkincisi-

Atila Aydın, M.Fahrettin Ekmekçi ve Paata Pirtskhalava’dan oluşan Türk Telekom Şirket Masa Tenisi Erkek Takımı 13.cü kez katıldığı Süper Lig’de 16 takımın yer aldığı ligi ikinci olarak tamamlayarak büyük bir başarı elde etti.

13-14 Haziran 2015 tarihlerinde Sinop’da yapılan Kuruluşlararası Açık Masa Tenisi Turnuvası’nda ikinci oldu. Takım bu başarıyı elde ederken Türk Hava Yolları Takımı’nı 4-2 yenerken, Sistem Reklam İstanbul Takımı’nı da 4-3 yenerek, finalde Alarko Kocaeli Takımı’na 4-1 mağlup oldu ve ligi ikinci sırada tamamladı.

Ligde ilk dörde giren takımlarda şu şekilde oldu:

1-Alorko - Kocaeli

2-Türk Telekom – Ankara

3-Sistem Reklam – İstanbul

4-Telas – İstanbul

#TÜRKTELEKOMSPORKULÜBÜ