Türk Telekom Spor Kulübü


Loading...

Türk Telekom Minik Erkek Basketbol Takımı Ankara Şampiyonu

GÜNCEL HABERLER

Türkiye Basketbol Federasyonu Ankara Minik Erkekler Ligi Play-Off mücadelesinde Türk Telekom Minik Erkek Takımı Ankara Şampiyonu oldu.

Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü’nün alt yapısından yetiştirdiği Minik Erkek Takımı ligde yaptığı bütün karşılaşmaları kazanarak sezonu birinci olarak tamamladı ve büyük bir başarı elde etti.

Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü Minik Erkek Takımı bu başarısı sonrası dörtlü play-off’larda Ankara İhtisas Takımı ile eşleşti. Yapılan karşılaşmaları 58-30 ve 59-29 kazanarak finale yükseldi.

Finalde rakibi olan ve ligi ikinci olarak tamamlayan ODTÜ Takımı ile karşı karşıya geldi. Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü Minik Erkek Takımı finalde İlk yarısı oldukça çekişmeli geçen karşılaşmada ikinci yarıdaki oyunuyla karşılaşmayı 51-29’luk skor ile kazanarak Ankara Şampiyonu oldu.

Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü Minik Erkek Takımı Ankara şampiyonu olarak Çanakkale’de 23-28 Haziran tarihlerinde düzenlenecek olan Türkiye Basketbol Minikler Şenliği’nde Ankara’yı temsil edecek.

#TÜRKTELEKOMSPORKULÜBÜ