Türk Telekom Spor Kulübü


Loading...

Türk Telekom Basketbol Takımı’na güçlü sağlık sponsoru...

GÜNCEL HABERLER

Türk Telekom Ahlatlıbel Konukevi’nde yapılan törende Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulüp Başkanı Abdurrahman Y. Güvenlioğlu ve Lokman Hekim Akay Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Altuğ sağlık sponsorluğu sözleşmesini imzalarken, törene Lokman Hekim Akay Hastanesi Genel Müdürü Ali Emre Dinkçioğlu ve Türk Telekom Basketbol Şube ve Altyapılar Sorumlusu Mehmet Aldanmaz’da katıldı.

- Lokman Hekim Akay Hastanesi’nde basın toplantısı-

Lokman Hekim Akay Hastanesi’nin 20 yılı nedeniyle hastanede bir basın toplantısı düzenlendi. Ankara’nın en büyük yatak kapasitesine sahip olan Lokman Hekim Akay Hastanesi'nde düzenlenen basın toplantısında Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü Basketbol Takımı Başantrenörü Gencer Baytimur ve takım kaptanı Mehmet Özdoğan‘da bulundu. Türk Telekom Basketbol Şube ve Altyapılar Sorumlusu Mehmet Aldanmaz, Ankara’nın iki doğal liderinin bir araya geldiğini belirttiği konuşmasında ayrıca Türk Telekom Basketbol okulları konusunda çığır açacaklarını belirtti.

Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü Basketbol Takımı Başantrenörü Gencer Baytimur’da spor ve sağlığın ayrılmaz bir ikili olduğunu belirtti.

Yapılan sponsorluk sözleşmesi ile Lokman Hekim Akay Hastanesi, Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü’nün her türlü sağlık tedavisi, ambulans, cankurtaran hizmetleri ile birlikte bütün sağlık kontrollerini de üstlendi. 

#TÜRKTELEKOMSPORKULÜBÜ