Türk Telekom Spor Kulübü


Loading...

Türk Telekom Voleybol Takımı CVL Türkiye Şampiyonu

GÜNCEL HABERLER

Antalya’da yapılan CVL Kurumlararası Voleybol Ligi Türkiye Şampiyonası’nda Türk Telekom Ankara Voleybol Takımı CVL Türkiye Şampiyonu oldu.

TEB, Garanti Teknoloji, Odeabank, Borusan, Ekol Lojistik, Türk Telekom İstanbul, Assan Alüminyum, TAİ/USAŞ, Aselsan, TC Merkez Bankası, Roketsan, TCDD, Türk Telekom Ankara ve Türkiye Petrolleri takımın katıldığı CVL Kurumlararası Voleybol Ligi’nde, yıl içinde yapılan karşılaşmalar sonunda İstanbu’da Borusan ve Ekol Lojistik, Ankara'da ise TAİ/TUSAŞ ve Türk Telekom ilk iki sırayı alarak finale kaldı.

Dörtlü final şeklinde oynanan şampiyonanın sonunda finalde Türk Telekom Ankara ile TAİ takımları karşı-karşıya geldi ve oynanan setler sonunda 3-1 galip gelen Türk Telekom Ankara Takımı Türkiye Şampiyonu oldu.

Şampiyon olan Türk Telekom Ankara Voleybol Takımı sporcuları da şu isimlerden oluştu: Ali Kaplan, Ayhan Çağatay Uslu, Salim Boyacı, Hulusi Tok, Bayram Murat Yılmaz, Murat Değirmenci, Emre Alavanda, Cumhur Osman Nacar, Deniz Yeşildirek, Özer Yıldız, Selçuk Yiğit, Emin Narin

Takım Antrenörü: Yavuz Oran Yardımcı Antrenör Mustafa Işılak

#TÜRKTELEKOMSPORKULÜBÜ