Türk Telekom Spor Kulübü


Loading...

Turkey Junior International 2015

GÜNCEL HABERLER

23-26 Temmuz tarihlerinde Ankara’da yapılan Turkey Junior İnternational 2015 Turnuvası’nda Türk Telekom Erzincan Spor Kulübü sporcuları 4 altın 2 gümüş ve 2 adet bronz madalya kazandı.

8 ülkeden toplam 208 sporcunun katıldığı turnuvaya 12 sporcu ile katılan Erzincan Türk Telekom Kulübü badmintoncularından 13 yaş grubunda yer alarak; çift bayanlar kategorisinde mücadele eden Cansu Erçetin ve Yasemin Bektaş birinci olurken karışık çiftlerde Cansu Erçetin üçüncü oldu.

15 Yaş kategorisi tek bayanlarda Görkem Ergincan birinci olarak altın madalya kazanırken, çift bayanlarda Görkem Ergincan-Ece Başakın çifti ikinci olarak gümüş madalya kazandı. Kulüp adına karışık çiftler kategorisinde mücadele eden Mehmet Yılmaz ve Ece Başakın birinci oldu ve altın madalyayı boyunlarına astı. Karışık çiftler kategorisinde Semih Başakın ve Gökçen Ergincan ikinci olurken, çift erkekler kategorisinde Semih Başakın ve Mehmet Yılmaz üçüncü oldu.

Turnuvanın 19 Yaş grubunda mücadele eden Erzincan Türk Telekom Spor Kulübü Sporcusu Bengisu Erçetin ve Nazlıcan İnci çift bayanlarda ikinci olurken, Dilara Subaşı ise çift bayanlar kategorisinde üçüncü oldu.

#TÜRKTELEKOMSPORKULÜBÜ