Türk Telekom Spor Kulübü


Loading...

Uluslararası Gençler Badminton Turnuvası

GÜNCEL HABERLER

Bulgaristan’ın Haskova kentinde yapılan Uluslararası Gençler Badminton Turnuvası’nda 15 Yaş Milli Takımı’nda yer alan Erzincan Türk Telekom Spor Kulübü badmintoncularından Nazlıcan İnci ve Bengisu Erçetin altın ve gümüş madalya kazandı.

Erzincan Türk Telekom Spor Kulübü adına turnuvaya katılan Nazlıcan İnci gümüş madalyayı tek kızlar kategorisinde elde ederken, çift kızlar kategorisinde de aynı sporcu ile birlikte Bengisu Erçetin altın madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

Uluslararası Gençler Turnuvası’nda madalya kazanan badmintonculara bir tebrik mesajı gönderen Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç mesajında şunları söyledi:
“Bulgaristan’da düzenlenen Uluslararası Gençler Badminton Turnuvası’nda yarışan milli sporcularımız başarılarına bir yenisini ekledi. İki şampiyonluğun yanı sıra, 2 gümüş, 1 bronz madalya kazanan milli sporcularımız, ülkemizin isminin duyurulmasında önemli bir başarıya daha imza attılar. Turnuvada madalya kazanarak bizlere sevinç ve gururu birlikte yaşatan sporcu ve bu başarıda emeği geçen tüm ekibi gönülden kutluyorum. Başarılarının artarak devam etmesini diliyorum.”

#TÜRKTELEKOMSPORKULÜBÜ