Türk Telekom Spor Kulübü


Loading...

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Yarışmaları

GÜNCEL HABERLER

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Yarışmaları

Sivas’ta düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Yarışmaları’nda çeşitli branşlarda Sivas Türk Telekom Spor Kulübü sporcuları 9 adet altın, 8 adet gümüş ve 6 adet bronz olmak üzere toplam 23 adet madalya elde etti.

Sivas genelinden katılan toplam 175 sporcu farklı branşlarda katıldıkları yarışlarda kıyasıya bir mücadele etti.
Yüzme dalının minik A kategorisinde Burçe Mengücek paletsiz board ayak vuruşu yarışında altın madalya kazandı. Küçükler kategorisinde ise Hilal Göktürk Buyruk paletli sualtı yarışmasında gümüş madalya elde etti. Damla Ertürk paletsiz board ayak vuruşu yarışında, Başak Ece Hasbutcu paletli sualtı yarışmasında altın madalya kazanan isimler oldu. Sporcu paletli dolphin yarışmasında da gümüş madalya kazandı.
Civan Mert Karahan Paletli dolphin yarışmasında  gümüş madalya kazanırken, Halil Yiğit Şenol paletli sualtı ve dolphin yarışmasında iki adet altın kazanan isim oldu.
Yarışmanın yıldızlar kategorisinde yarışan Mustafa Berat Bektaş palet ve şnorkel kategorisinde altın madalya kazandı. Aynı kategoride Berrak Ertürk paletli dolphin yarışmasında altın, paletsiz board ayak yarışmasında ise bronz madalya kazandı.
Yarışmanın gençler katagorisinde kulübü adına yarışan Mustafa Deniz Şenol
palet ve şnorkel, paletsiz board ayak yarışmasında iki adet altın madalyayı boynuna asan isim oldu.  Kulübün bir diğer sporcusu olan Harun Selim Bektaş ise paletsiz board ayak yarışmasında ve palet ve şnorkel yarışmasında iki adet gümüş madalya kazandı.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Yarışmaları’nda Mix 4 çarpı100 serbest bayrak yarışında ise
Sivas Türk Telekom Spor Kulübü sporcuları olan Berrak Ertürk, Eylül Özel,  Halil Yiğit Şenol ve Civan Mert Karahan bronz madlaya kazandı.
4 çarpı 100 serbest bayrak bayanlar kategorisinde ise; Burçe Mengücek, Damla Ertürk, Hilal Göktürk Buyrukve Başak Ece Hasbutcu’da kulüplerine gümüş madlaya kazandıran isimşer oldu.

 

#TÜRKTELEKOMSPORKULÜBÜ