Türk Telekom Spor Kulübü


Loading...

Ankara Genel Müdürlük Turnuvaları…

GÜNCEL HABERLER

Ankara Genel Müdürlük Turnuvaları…

Tesis Yönetimi Direktörlüğü, Sportif ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen Ankara Genel Müdürlük Masa Tenisi, Kort Tenisi, Satranç Turnuvası ve Futbol Turnuvası sona erdi. Bütün sporcular kupa ve madalyalarını İK, Regülasyon ve Destek Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Şükrü Kutlu verdi.
Futbol Turnuvası’nın final karşılaşmasının ardından sırasıyla masa tenisi, satranç, kort tenisi ve futbol turnuvasında dereceye giren sporcular kupa ve madalyalarını aldı.

Masa Tenisi  şampiyonu Erişim Sistemleri Direktörlüğü sporcusu Murat Hançeroğlu oldu. İkinci İletim Sistemleri Direktörlüğü sporcusu Mehmet Selim Uzunoğlu olurken Erişim Sistemleri Direktörlüğü sporcusu Murat Altınparmak’da üçüncü oldu.
Satranç Turnuvası’nda şampiyon Mimari ve Kalite Güvence Direktörlüğü sporcusu Abdulkadir Günakın oldu. İkinciliği BT Operasyonları Direktörlüğü’nden Durali Alagöz olurken, Toptan Müşteri Hizmetleri Direktörlüğü’nden Hulusi Kıraç’da üçüncü oldu.                                     

Kort Tenisi Tuırnuvası’nda BT Uygulamaları Direktörlüğü Murat Çinkaya şampiyon oldu. Kamu Satış Direktörlüğü’nden Mete Sancay ikinci olurken, Satınalma ve Tadarik Direktörlüğü sporcusu Fikret Can Memişoğlu’da üçüncü oldu.

Futbol Turnuvası’nda İç Denetim Başkanlığı sporcuları şampiyon oldu. Tesis Yönetimi Direktörlüğü ikinci olurken, İnşaat Direktörlüğü’de üçüncülük  kupasının sahibi oldu.

#TÜRKTELEKOMSPORKULÜBÜ