Türk Telekom Spor Kulübü


Loading...

Sakaryalı sporculardan mesaj var: “Spor yap evde kal Türkiyem”

GÜNCEL HABERLER

Sakaryalı sporculardan mesaj var: “Spor yap evde kal Türkiyem”

Yüzyılın en büyük salgınları arasında yer alan Corona Virüs bütün dünya ile birlikte ülkemizde de can almaya devam ediyor…
Her ülke kendi önlemlerini de alarak virüs ile mücadele ediyor. Ülkemizde alınan tedbirlerin başında da belirli yaş gruplarındaki insanlar evlerinde kalarak kendilerini izole ediyorlar. Bir diğer önlem de büyük şehirlerde uygulanan sokağa çıkma kısıtlamaları.
İşte bütün bu önlemler kapsamında evlerinde yaşamak durumunda kalan insanlar içinde Türk Telekom Spor Kulüp sporcuları da bulunuyor.
Sakarya Türk Telekom Spor Kulübü’nün halter ve bisiklet branşlarında önemli başarıları bulunan sporcular örnek bir davranış sergileyerek, sporu evlerine taşıdı. Ailelerinin de desteğini alan sporcular evlerinin bir bölümünü antrenman alanına çevirdi. Sporcular her gün belirli saatlerde spor yapıyorlar.

Merve Arslan(Halter)
Yaşadığımız bu salgın günlerinde evde kalarak sporumu yapıyorum.
Çok severek yaptığım bu spor dalında elde ettiğim başarıları antrenörümün öğrettikleri ile çok çalışarak elde ettim.
Şimdi çok zor bir süreçten geçtiğimiz bu günleri de evde spor yaparak değerlendiriyorum. Siz de evde kalın Türkiyem.
Sporcunun önemli başarıları arasında Türkiye ikinciliği bulunuyor. Sporcunun en büyük hedefi yıldızlar halter olimpiyatlarına katılmak.

İrem Zeynep Özver (Bisiklet)
Bu zorlu süreçte, antrenmanlarıma evimde devam ediyorum. Siz de bu süreci daha çabuk atlatabilmek için evinizde kalın, sağlıkla kalın Türkiyem.
Sporcunun önemli başarıları arasında Türkiye şampiyonluğu bulunuyor. Elde ettiği başarılar ile milli takıma seçilmek isteyen sporcunun hedefi de; Avrupa şampiyonalarında derece elde etmek.

Abdurrahman Yazıcı(Bisiklet)
Antrenmanlarıma evimizde devam ederek sağlıklı ve formda kalıyorum. Sizde evinizde kalın, sağlıkla kalın Türkiyem.
Sporcunun önemli başarıları arasında Türkiye ikinciliği bulunuyor. Hedefleri arasında triatlon takımına seçilmek.

#TÜRKTELEKOMSPORKULÜBÜ