Türk Telekom Spor Kulübü


Loading...

Türkiye Açık Kick Boks ve Uluslararası King Boks Şampiyonası

GÜNCEL HABERLER

Antalya ve Mersin’de yapılan Türkiye Açık Kick Şampiyonası ve Uluslararası King Boks Şampiyonası’nda Hatay Türk Telekom Spor Kulübü sporcuları 13 madalya elde etti.

Antalya’da yapılan şampiyonada Hatay Türk Telekom Spor Kulübü sporcusu Elif Uğurlu açık kick boks kategorisinde gümüş madalya elde ederek Türkiye ikincisi oldu.

Kulübün bir diğer başarılı sporcusu olan Mustafa Cuma Uğurlu’da aynı kategoride gümüş madalya elde ederken, Besime Yılmaz ise bronz madalyayı boynuna asan isim oldu.

 

-Uluslararası Tarsus King Boks Şampiyonası-

Antalya’da yapılan şampiyonanın ardından Mersin’de gerçekleşen Uluslararası King Boks Şampiyonası'nda ise  Hatay Türk Telekom Spor Kulübü sporcuları kulüp olarak birincilik kupasını havaya kaldırdı.

Şampiyonada değişik kategorilerde ise sporcular dört adet birincilik, beş adet ikincilik ve iki adet de üçüncülük alarak büyük bir başarıya imza attılar.

Kulübü, 4-7 Nisan 2019 tarihleri arasında Antalya da gerçekleşecek olan olan 4.Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupası’da başarılı olan yedi sporcu temsil edecek.

#TÜRKTELEKOMSPORKULÜBÜ